O nás

 

Rozhodli sme sa ponúkať najlepšie svetové značky okuliarových šošoviek i rámov okuliarov a k tomu zodpovedajúce technické vybavenie a vyšetrenie. V súlade s našou filozofiou, že nič si nezaslúži väčšiu pozornosť ako vaše oči.

FREE - OPTIK ponúka služby najvyššej kvality. Od vyšetrenia zraku, po výber a zhotovenie okuliarových šošoviek, rámov i kontaktných šošoviek. Výber zo širokého spektra značkových rámov – exkluzívnej a prestížnej značky.

Kvalitná očná optika sa od priemernej či dokonca zlej odlišuje najmä odborným poradenstvom a zárukami na kvalitu práce. Poradíme vám pri výbere okuliarových šošoviek, rámov, pri skúškach a porovnaniach, pri výbere a vhodnosti očných šošoviek.

Pomocou digitálnej techniky uvidíte aj vy z viacnásobného pohľadu, ako vám vybraný produkt pristane, môžete si vyskúšať iné sfarbenie či úpravu skiel stmavením.

Zamerali sme sa na zhotovenie okuliarov s vysokou presnosťou vybrúsenia šošoviek na jednom z najmodernejších brúsiacich strojov na svete. Kvalita výslednej práce je špičková z hľadiska estetiky výbrusu aj rýchlosti zhotovenia celých okuliarov. Technológia od firmy ESSILOR umožňuje presnosť centrovania, čiže nastavenia šošoviek pre každé oko, až 0,1 milimetra.

Neváhajte a príďte nás navštíviť, veľmi radi vás obslúžime a poradíme.